Föremål som liknar etsning Evert Lundquist

Vi hittade över 4 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 7289 Etsning
    Såld: 1.100 kr

    Såldes den 18 juli 2022
  • 9444 Etsning
    Såld: 700 kr

    Såldes den 5 april 2021
  • 5395 Etsning
    Såld: 900 kr

    Såldes den 6 april 2020
  • 6263 Torrnålsetsning
    Såld: 700 kr

    Såldes den 20 november 2017
  • 4157 Etsning
    Såld: 900 kr

    Såldes den 6 november 2017
  • 1139 Etsning
    Evert Lundquist (1904-1994), 14/50, signerad, 25x19
    Såld: 1.100 kr

    Såldes den 24 april 2017